Jak to funguje

Jednoduché a přitom tak promyšlené
Naše platforma se skládá z panelu a hracích prvků, které mají na spodní straně silný magnet. Právě kvůli němu jednoduše nacvaknete prvek na jedno z míst na panelu a přitom přesně takovou silou, aby je děti dokázali sami po panelu přemísťovat.

Proč?
Dost hraček se stane obětí vysavače nebo drtící síly dospěláckého chodidla. Přitom mohly být v bezpečí "přicvaknuty" na stěně na panelu. Děti jsou přítom fascinované magnetickou přitažlivostí. Bodejť by ne, když skrývá tolik možností.

 

Rostoucí hračka
Dětská osobnost se rychle vyvíjí, musí nasát tolik nových znalostí a zážitků každý den. Držet s nimi krok je fuška. Proto jsme vymysleli tak akorát velký panel (35x70cm), který v mžiku oka přestavíte a dá se nainstalovat téměř kamkoli. Hrací prvky schováte, znovuobjevíte, dokoupíte tak, jak vás budou bavit a zábava pokračuje dál.

Kde začít
Naše panely jsme navrhovali tak, aby byly ozdobou interiérů. Plánujeme nejrůznější varianty, aby krása dřeva vynikla.
Vyberte si panel  a poté ho doplňte vhodnými prvky.
Pro inspiraci a slevu můžete využít nabídku našich výhodných setů (připravujeme).Všechny doplňky sedí na všechny panely a ty můžete instalovat svisle i vodorovně, případně je napojovat.

 

Šup s tím na zeď!
Děsíte se skládací skříně z Ikey? Nemusíte, náš panelpřipravené otvory a 4 přibalené šrouby s hmoždinkami. Těmi přivrtáte panel na zeď či skříň (tak jako třeba obrázek nebo poličku) a zábava může začít. Použít se dá i silná oboustranná gelová páska v dostatečném množství (není součástí balení). A je to!

Montáž prvků
Montáž hracích prvků NEEXISTUJE! :-) Prostě je přiložíte k panelu a oni se samy magnetem "přicucnou". Přecvakávat je zvládnou i samotné děti cca od 1 roku.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.